Hakkımızda

Bireysel müşterilerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere tüm marka ve model binek araçlar için günlük veya uzun süreli araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetinin her koşulda sağlanması için dinamik ekibimiz, yüksek enerjimiz ve içtenliğimizle işimize ve çevremize değer ve mutluluk katmak temel ilkemizdir.

Misyonumuz müşteri odaklı ve uzman kadromuzla, müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmet kalitemizle ile rent a car sektöründe her zaman öncü olmak.

Trend Rent a Car, ödediğiniz paranın karşılığını en iyi şekilde almanız için çalışmaktadır.

Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Sürekli yenilenen araç filomuzla en iyi fiyatlara en son model araçları kullanabilirsiniz.

Firmamız ücretsiz havalimanı araç kiralama teslimi ve alımı gerçekleştirerek zamanınızı size bırakmaktadır. Firmamız, Ankara filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Türkiye geneline yaygın, hızlı, güvenilir hizmetler sunan Trend Rent A Car, yüksek hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.